Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1
MijnKNLTB: Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | ATLAS 1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 22 |
2 | ALKMAAR 1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 16 |
3 | CASTRICUM 2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 16 |
4 | URSEM 1 | 7 | 2 | 4 | 1 | 16 |
5 | SCHAGEN 1 | 7 | 2 | 4 | 1 | 15 |
6 | DE RIJP 2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 |
7 | MEDEMBLIK 1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 |
8 | JULIANA-HOORN 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 7 |
09:30 | ATLAS 1 | - | JULIANA-HOORN 1 | 3 - 1 | Gravel | |
09:30 | MEDEMBLIK 1 | - | URSEM 1 | 0 - 4 | Kunstgras | |
09:30 | SCHAGEN 1 | - | DE RIJP 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | ALKMAAR 1 | - | CASTRICUM 2 | 3 - 1 | Gravel | |
10:00 | CASTRICUM 2 | - | MEDEMBLIK 1 | 2 - 2 | Gravel | |
09:30 | URSEM 1 | - | ALKMAAR 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | DE RIJP 2 | - | ATLAS 1 | 0 - 4 | Gravel | |
10:00 | JULIANA-HOORN 1 | - | SCHAGEN 1 | 1 - 3 | Gravel | |
09:30 | MEDEMBLIK 1 | - | DE RIJP 2 | 1 - 3 | Kunstgras | |
09:30 | ATLAS 1 | - | CASTRICUM 2 | 3 - 1 | Gravel | |
09:30 | SCHAGEN 1 | - | URSEM 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | ALKMAAR 1 | - | JULIANA-HOORN 1 | 3 - 1 | Gravel | |
10:00 | CASTRICUM 2 | - | SCHAGEN 1 | 2 - 2 | Gravel | |
09:30 | URSEM 1 | - | ATLAS 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | DE RIJP 2 | - | ALKMAAR 1 | 1 - 3 | Gravel | |
10:00 | JULIANA-HOORN 1 | - | MEDEMBLIK 1 | 1 - 3 | Gravel | |
10:00 | CASTRICUM 2 | - | URSEM 1 | 3 - 1 | Gravel | |
09:30 | SCHAGEN 1 | - | ATLAS 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | DE RIJP 2 | - | JULIANA-HOORN 1 | 3 - 1 | Gravel | |
10:00 | ALKMAAR 1 | - | MEDEMBLIK 1 | 3 - 1 | Gravel | |
09:30 | ATLAS 1 | - | ALKMAAR 1 | 4 - 0 | Gravel | |
09:30 | MEDEMBLIK 1 | - | SCHAGEN 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
09:30 | URSEM 1 | - | DE RIJP 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | JULIANA-HOORN 1 | - | CASTRICUM 2 | 0 - 4 | Gravel | |
10:00 | CASTRICUM 2 | - | DE RIJP 2 | 3 - 1 | Gravel | |
09:30 | ATLAS 1 | - | MEDEMBLIK 1 | 4 - 0 | Gravel | |
09:30 | URSEM 1 | - | JULIANA-HOORN 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
09:30 | SCHAGEN 1 | - | ALKMAAR 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |