Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2
MijnKNLTB: Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | DE ZES WIELEN 1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 21 |
2 | ASSENDELFT 2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 21 |
3 | BSV 1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 17 |
4 | WESTZIJDERVELD 1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 15 |
5 | SCHAGEN 1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 14 |
6 | LUCKY STRIKE 2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 11 |
7 | DE RIJP 1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 |
8 | DE HULSTENAAR 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 |
19:00 | DE HULSTENAAR 1 | - | ASSENDELFT 2 | 0 - 4 | Kunstgras | |
19:00 | DE ZES WIELEN 1 | - | SCHAGEN 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | LUCKY STRIKE 2 | - | DE RIJP 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:30 | WESTZIJDERVELD 1 | - | BSV 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:00 | SCHAGEN 1 | - | DE HULSTENAAR 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | BSV 1 | - | LUCKY STRIKE 2 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | DE RIJP 1 | - | WESTZIJDERVELD 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:15 | ASSENDELFT 2 | - | DE ZES WIELEN 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:00 | DE HULSTENAAR 1 | - | DE RIJP 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | DE ZES WIELEN 1 | - | BSV 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | LUCKY STRIKE 2 | - | ASSENDELFT 2 | 1 - 3 | Gravel | |
19:30 | WESTZIJDERVELD 1 | - | SCHAGEN 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:00 | DE RIJP 1 | - | DE ZES WIELEN 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | BSV 1 | - | DE HULSTENAAR 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:15 | ASSENDELFT 2 | - | WESTZIJDERVELD 1 | 3 - 1 | | |
19:15 | SCHAGEN 1 | - | LUCKY STRIKE 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | LUCKY STRIKE 2 | - | WESTZIJDERVELD 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | DE RIJP 1 | - | BSV 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | DE ZES WIELEN 1 | - | DE HULSTENAAR 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:15 | SCHAGEN 1 | - | ASSENDELFT 2 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | BSV 1 | - | SCHAGEN 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | DE HULSTENAAR 1 | - | LUCKY STRIKE 2 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:15 | ASSENDELFT 2 | - | DE RIJP 1 | 4 - 0 | | |
19:30 | WESTZIJDERVELD 1 | - | DE ZES WIELEN 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | BSV 1 | - | ASSENDELFT 2 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | DE HULSTENAAR 1 | - | WESTZIJDERVELD 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:00 | DE RIJP 1 | - | SCHAGEN 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | DE ZES WIELEN 1 | - | LUCKY STRIKE 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |