Competitie
« Terug
KNLTB najaar Landelijk 2018
Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 33
MijnKNLTB: Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 33
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | WINGS-BLOKKER 2 | 7 | 2 | 5 | 0 | 18 |
2 | WARMENHUIZEN 1 | 7 | 3 | 3 | 1 | 15 |
3 | HELDERSE TC 1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 14 |
4 | WAARLAND 1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 13 |
5 | SCHAGEN 1 | 7 | 2 | 2 | 1 | 12 |
5 | NIEDORP 1 | 7 | 2 | 2 | 2 | 12 |
7 | MIDDENMEER 1 | 7 | 1 | 3 | 2 | 11 |
8 | DE KOGGE 1 | 7 | 0 | 3 | 4 | 9 |
19:00 | HELDERSE TC 1 | - | WARMENHUIZEN 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | MIDDENMEER 1 | - | DE KOGGE 1 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | WINGS-BLOKKER 2 | - | WAARLAND 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:00 | WAARLAND 1 | - | SCHAGEN 1 | 3 - 1 | Kunstgras | |
19:00 | WARMENHUIZEN 1 | - | MIDDENMEER 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | NIEDORP 1 | - | WINGS-BLOKKER 2 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | SCHAGEN 1 | - | WARMENHUIZEN 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | MIDDENMEER 1 | - | WAARLAND 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | HELDERSE TC 1 | - | NIEDORP 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | WINGS-BLOKKER 2 | - | DE KOGGE 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:15 | DE KOGGE 1 | - | SCHAGEN 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:30 | NIEDORP 1 | - | MIDDENMEER 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:30 | WAARLAND 1 | - | HELDERSE TC 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
20:00 | WARMENHUIZEN 1 | - | WINGS-BLOKKER 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | SCHAGEN 1 | - | WINGS-BLOKKER 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | MIDDENMEER 1 | - | HELDERSE TC 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:15 | DE KOGGE 1 | - | WARMENHUIZEN 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:30 | NIEDORP 1 | - | WAARLAND 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | HELDERSE TC 1 | - | SCHAGEN 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | WINGS-BLOKKER 2 | - | MIDDENMEER 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | WARMENHUIZEN 1 | - | NIEDORP 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | WAARLAND 1 | - | DE KOGGE 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:00 | HELDERSE TC 1 | - | WINGS-BLOKKER 2 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | WAARLAND 1 | - | WARMENHUIZEN 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:30 | NIEDORP 1 | - | DE KOGGE 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | SCHAGEN 1 | - | NIEDORP 1 | | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | MIDDENMEER 1 | - | SCHAGEN 1 | | Gravel | |
19:15 | DE KOGGE 1 | - | HELDERSE TC 1 | 2 - 2 | Gravel | |