Competitie
« Terug
KNLTB najaar Landelijk 2018
Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35
MijnKNLTB: Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 35
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | BAKKUM 1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 23 |
2 | DE ZES WIELEN 2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 20 |
3 | SCHAGEN 1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 17 |
4 | ANNA PAULOWNA 1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 |
5 | 'T ZIJPKEN 1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 |
5 | HEILOO UNITED 1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 |
7 | T NOORD END 1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 9 |
8 | SCHAGEN 2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 2 |
19:00 | ANNA PAULOWNA 1 | - | HEILOO UNITED 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:00 | BAKKUM 1 | - | DE ZES WIELEN 2 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | SCHAGEN 1 | - | SCHAGEN 2 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | DE ZES WIELEN 2 | - | T NOORD END 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | HEILOO UNITED 1 | - | SCHAGEN 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | 'T ZIJPKEN 1 | - | BAKKUM 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:00 | T NOORD END 1 | - | HEILOO UNITED 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | SCHAGEN 1 | - | DE ZES WIELEN 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | BAKKUM 1 | - | SCHAGEN 2 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | ANNA PAULOWNA 1 | - | 'T ZIJPKEN 1 | 4 - 0 | Kunstgras | |
19:00 | DE ZES WIELEN 2 | - | ANNA PAULOWNA 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | HEILOO UNITED 1 | - | BAKKUM 1 | 0 - 4 | Kunstgras | |
19:00 | SCHAGEN 2 | - | T NOORD END 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | 'T ZIJPKEN 1 | - | SCHAGEN 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:00 | SCHAGEN 2 | - | HEILOO UNITED 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | T NOORD END 1 | - | BAKKUM 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | SCHAGEN 1 | - | ANNA PAULOWNA 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
19:30 | 'T ZIJPKEN 1 | - | DE ZES WIELEN 2 | 0 - 4 | Kunstgras | |
19:00 | HEILOO UNITED 1 | - | 'T ZIJPKEN 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | DE ZES WIELEN 2 | - | SCHAGEN 2 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | BAKKUM 1 | - | SCHAGEN 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | ANNA PAULOWNA 1 | - | T NOORD END 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | BAKKUM 1 | - | ANNA PAULOWNA 1 | 1 - 1 | Gravel | |
19:00 | HEILOO UNITED 1 | - | DE ZES WIELEN 2 | 1 - 3 | Kunstgras | |
19:00 | T NOORD END 1 | - | SCHAGEN 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | SCHAGEN 2 | - | 'T ZIJPKEN 1 | 1 - 3 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | T NOORD END 1 | - | 'T ZIJPKEN 1 | 0 - 4 | Gravel | |
19:00 | SCHAGEN 2 | - | ANNA PAULOWNA 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |