Competitie
« Terug
KNLTB Competitie 2020
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 33
MijnKNLTB: Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 33
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | BAKKUM 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 23 |
2 | WARMENHUIZEN 2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 |
3 | JULIANADORP 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 16 |
4 | UITGEEST 2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 16 |
5 | SCHAGEN 1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 16 |
6 | BSV 1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 13 |
7 | HEILOO UNITED 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 9 |
8 | KROMMENIE 3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 |
09:00 | JULIANADORP 1 | - | BSV 1 | 5 - 1 | Gravel | |
09:00 | SCHAGEN 1 | - | WARMENHUIZEN 2 | 2 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
12:00 | HEILOO UNITED 2 | - | KROMMENIE 3 | 5 - 1 | Kunstgras | |
13:30 | UITGEEST 2 | - | BAKKUM 2 | 0 - 6 | Kunstgras | |
09:00 | KROMMENIE 3 | - | UITGEEST 2 | 0 - 6 | Kunstgras | |
09:00 | BSV 1 | - | SCHAGEN 1 | 1 - 5 | Gravel | |
10:00 | BAKKUM 2 | - | HEILOO UNITED 2 | 6 - 0 | Gravel | |
10:00 | WARMENHUIZEN 2 | - | JULIANADORP 1 | 5 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | JULIANADORP 1 | - | KROMMENIE 3 | 6 - 0 | Gravel | |
10:30 | SCHAGEN 1 | - | BAKKUM 2 | 1 - 5 | Roodzand Kunstgras | |
12:00 | HEILOO UNITED 2 | - | BSV 1 | 0 - 6 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | UITGEEST 2 | - | WARMENHUIZEN 2 | 4 - 2 | Kunstgras | |
09:00 | BSV 1 | - | UITGEEST 2 | 4 - 2 | Gravel | |
09:00 | KROMMENIE 3 | - | SCHAGEN 1 | 0 - 6 | Kunstgras | |
11:30 | BAKKUM 2 | - | JULIANADORP 1 | | Gravel | |
11:30 | WARMENHUIZEN 2 | - | HEILOO UNITED 2 | 4 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | SCHAGEN 1 | - | JULIANADORP 1 | 2 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | HEILOO UNITED 2 | - | UITGEEST 2 | 2 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | KROMMENIE 3 | - | BAKKUM 2 | 0 - 6 | Kunstgras | |
10:00 | WARMENHUIZEN 2 | - | BSV 1 | 5 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | JULIANADORP 1 | - | HEILOO UNITED 2 | | Gravel | |
09:00 | BSV 1 | - | KROMMENIE 3 | | Gravel | |
10:00 | BAKKUM 2 | - | WARMENHUIZEN 2 | | Gravel | |
12:00 | UITGEEST 2 | - | SCHAGEN 1 | | Kunstgras | |
09:00 | UITGEEST 2 | - | JULIANADORP 1 | | Kunstgras | |
09:00 | HEILOO UNITED 2 | - | SCHAGEN 1 | | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | WARMENHUIZEN 2 | - | KROMMENIE 3 | | Roodzand Kunstgras | |
10:15 | BSV 1 | - | BAKKUM 2 | | Gravel | |