Competitie

april 2018

vrijdag 6 april 2018
zaterdag 7 april 2018
zondag 8 april 2018
dinsdag 10 april 2018
donderdag 12 april 2018
vrijdag 13 april 2018
zaterdag 14 april 2018
zondag 15 april 2018
dinsdag 17 april 2018
donderdag 19 april 2018
vrijdag 20 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00SCHAGEN 1-OVERDAN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
10:00SCHAGEN 2-JULIANA-HOORN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
10:00WINGS-BLOKKER 1-SCHAGEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Ochtend (NHN) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
11:00'T ZIJPKEN 2-SCHAGEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
17:00SCHAGEN 1-DAALMEER 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Vrijdag Middag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
17:30HOOG-OP 1-SCHAGEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00SCHAGEN 2-PETTEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
19:00'T WOUD 3-SCHAGEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00SCHAGEN 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00SCHAGEN 2-MEDEMBLIK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 9Stand
19:00HELDERSE TC 1-SCHAGEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 2Stand
19:30WESTZIJDERVELD 1-SCHAGEN 1Kunstgras
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:30SCHAGEN 2-JULIANADORP 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 28Stand
10:30SCHAGEN 3-ALKMAAR 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 30Stand
10:30SCHAGEN 4-ANNA PAULOWNA 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
12:00ASSUMBURG 1-SCHAGEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30SCHAGEN 2-WINGS-BLOKKER 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 25Stand
13:30SCHAGEN 2-ELCKERLYC 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 26Stand
14:00ALKMAAR 3-SCHAGEN 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
15:00SCHAGEN 1-MEDEMBLIK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
15:00SCHAGEN 3-WARMENHUIZEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00'T ZAND 1-SCHAGEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
11:00WESTERHOUT 1-SCHAGEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:30HET GROOTSLAG 1-SCHAGEN 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
15:00DE KOGGE 1-SCHAGEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00SCHAGEN 1-DE DOG 1Roodzand Kunstgras
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
09:15BAKKUM 1-SCHAGEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 48Stand
10:00SCHAGEN 1-ANNA PAULOWNA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 8Stand
11:00SCHAGEN 1-HOFGEEST 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 14Stand
09:00BERGEN NH 1-SCHAGEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zondag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00BERGEN NH 1-SCHAGEN 1Gravel
dinsdag 24 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:30DE HULK 1-SCHAGEN 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:30WARMENHUIZEN 1-SCHAGEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:30SCHAGEN 1-URSEM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
10:00TOPSPIN/MBSOV 1-SCHAGEN 2Gravel
donderdag 26 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Donderdag Ochtend (NHN) - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:30DE VLIETER 1-SCHAGEN 1Roodzand Kunstgras