Competitie
« Terug
KNLTB Competitie 2020
Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 58
MijnKNLTB: Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 58
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | WARMENHUIZEN 1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 31 |
2 | SLUIS I-SLOOTDORP 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 22 |
3 | NIEDORP 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 21 |
4 | SCHAGEN 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 |
5 | ANNA PAULOWNA 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 15 |
6 | ZEEMACHT 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 |
7 | HELDERSE TC 2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 8 |
8 | DE KOGGE 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 |
19:00 | SLUIS I-SLOOTDORP 1 | - | SCHAGEN 2 | 8 - 0 | Gravel | |
19:00 | ZEEMACHT 2 | - | ANNA PAULOWNA 1 | 2 - 6 | Kunstgras | |
19:15 | DE KOGGE 1 | - | WARMENHUIZEN 1 | 0 - 8 | Gravel | |
19:30 | NIEDORP 3 | - | HELDERSE TC 2 | 8 - 0 | Gravel | |
19:00 | SCHAGEN 2 | - | DE KOGGE 1 | 8 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | WARMENHUIZEN 1 | - | SLUIS I-SLOOTDORP 1 | 6 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
20:00 | HELDERSE TC 2 | - | ZEEMACHT 2 | 1 - 7 | Gravel | |
20:00 | ANNA PAULOWNA 1 | - | NIEDORP 3 | 2 - 6 | Kunstgras | |
19:00 | SLUIS I-SLOOTDORP 1 | - | HELDERSE TC 2 | 7 - 1 | Gravel | |
19:00 | ZEEMACHT 2 | - | WARMENHUIZEN 1 | 0 - 8 | Kunstgras | |
19:30 | NIEDORP 3 | - | SCHAGEN 2 | 6 - 2 | Gravel | |
19:00 | HELDERSE TC 2 | - | DE KOGGE 1 | 2 - 6 | Gravel | |
19:00 | WARMENHUIZEN 1 | - | NIEDORP 3 | 7 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
20:00 | ANNA PAULOWNA 1 | - | SLUIS I-SLOOTDORP 1 | 3 - 5 | Kunstgras | |
19:00 | HELDERSE TC 2 | - | ANNA PAULOWNA 1 | 4 - 4 | Gravel | |
19:00 | WARMENHUIZEN 1 | - | SCHAGEN 2 | 2 - 6 | Roodzand Kunstgras | |
19:15 | DE KOGGE 1 | - | SLUIS I-SLOOTDORP 1 | | Gravel | |
19:00 | SLUIS I-SLOOTDORP 1 | - | NIEDORP 3 | | Gravel | |
19:00 | ZEEMACHT 2 | - | DE KOGGE 1 | | Kunstgras | |
19:30 | SCHAGEN 2 | - | HELDERSE TC 2 | | Roodzand Kunstgras | |
20:00 | ANNA PAULOWNA 1 | - | WARMENHUIZEN 1 | | Kunstgras | |
19:30 | NIEDORP 3 | - | ZEEMACHT 2 | | Gravel | |
19:00 | SLUIS I-SLOOTDORP 1 | - | ZEEMACHT 2 | | Gravel | |
19:15 | DE KOGGE 1 | - | NIEDORP 3 | | Gravel | |
20:00 | ANNA PAULOWNA 1 | - | SCHAGEN 2 | | Kunstgras | |
20:00 | HELDERSE TC 2 | - | WARMENHUIZEN 1 | | Gravel | |
19:15 | DE KOGGE 1 | - | ANNA PAULOWNA 1 | | Gravel | |
19:30 | SCHAGEN 2 | - | ZEEMACHT 2 | | Roodzand Kunstgras | |